X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

PZU - Ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków za granicą

2007-10-29 12:49 poniedziałek

W naszym cyklu tygodnia prezentujemy dzisiaj Państwu Ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków za granicą PZU S.A. , który zawiera w opcji dodatkowej specjalne ubezpieczenie dla narciarzy i snowboardzistów.

PZU - Ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków za granicą

Do kogo kierowane jest ubezpieczenie?
Adresatem oferty są z jednej strony osoby wyjeżdżające z Polski do pracy, nauki lub turystycznie, z drugiej natomiast przedsiębiorstwa i instytucje, które często delegują swych pracowników za granicę.

Przedmiot ubezpieczenia
Zobowiązania PZU S.A. obejmują:

 • pokrycie niezbędnych z medycznego punktu widzenia kosztów leczenia ubezpieczonych osób w przypadku nagłych zachorowań lub nieszczęśliwych wypadków,
 • odszkodowanie z tytułu trwałych następstw nieszczęśliwych wypadków.


Warianty ochrony
Ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków za granicą można zawrzeć według jednego z trzech wariantów różniących się sumami ubezpieczenia kosztów leczenia i zakresem terytorialnym:

 • wariant A – Europa i kraje basenu Morza Śródziemnego, koszty leczenia 20 000 USD
 • wariant B – cały świat, koszty leczenia 30 000 USD,
 • wariant C – cały świat, koszty leczenia 50 000 USD.


Okres ubezpieczenia
Umowę można zawrzeć na krótki okres (nawet już od jednego dnia), przewidziano jednak możliwość jej wielokrotnego przedłużania, aż do jednego roku.

Za opłatą dodatkowej składki ubezpieczeniem można objąć ryzyko wynikające z wykonywania pracy za granicą, a także wyczynowego uprawiania sportu lub uprawiania narciarstwa/snowboardu rekreacyjnie.
 

Danuta Dmochowska

Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
 • 2014-10-24 12:24 piątek ~oszukana | [+] odpowiedz
  oszuści i nic więcej .tylko nakłamac .wziąć kasę a potem się martw sam.OSZUSCI
 • 2014-10-22 09:33 środa ~marek | [+] odpowiedz
  takie ubezpieczenie to bardzo dobry pomysł. mój tata był na wycieczce w Londynie, złamał palec. mimo że miał ubezpieczenie w kraju (ale bez karty EKUZ, jak tu : http://www.eporady24.pl/wypadek_za_gran... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ochrona ubezpieczeniowa - zobowiązanie zakładu ubezpieczeniowego do wypłaty ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź